Yeni XBox’ın Çıkışı Kesinleşti

Oyun dünyasında yenilenmenin, yeni grafik motorlarının bir bir duyurulduğu şu günlerde Microsoft, yeni XBox için hazırlıklara başladığını duyurdu.

Son günlerde Microsoft’un Hotmail sisteminin tamamıyla Outlook’a aktaracağı ve Hotmail sisteminin fişini artık çekeceği konuşuluyordu. Outlook ve Hotmail’ın birleştirilmesinin yanı sıra bir diğer önemli yenilik ise Windows 8 olacaktı. Fakat bunların yanına bir haber daha eklendi. Yeni XBox!

Windows 8’le beraber Pc kullanıcılarına DirectX 12’yi de sunacak olan Microsoft, gelişen oyun motorlarına eski konsollar yetişemeyeceği için yeni XBox’ı duyurdu. Yeni ürünü hakkında fazla açıklama yapmayan Microsoft, yeni ürünün adının ne olacağını da belirtmedi. Yeni Windows 8 ile beraber çıkacak olan yeni Office programıyla beraber, Outlook ve Hotmail birleştirilmesini yapacaklarını söyleyen Brian Hall, bunun yanında yeni bir “Windows Phone” ve yeni bir XBox ürününün de piyasaya çıkacağı müjdesini verdi. Windows 8 26 Ekim’de kullanıcılara sunulduktan sonra, yeni XBox hakkında daha ayrıntılı haberlerin elimize geçeceğini düşünmekteyiz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Onur Aycan

Sene 95 o zamanlar IBM yatay kasalar vardı. Hey gidi heyyy... 486 DX2 66 Mhz desem kaç kişinin gözünden yaş gelir acaba?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir