Yeni Star Ocean Mı Geliyor?

Square Enix’in gizemli projesi yeni bir Star Ocean oyunu mu?

Asya’nın bağrından koparak gelen ve şu sıralar Hitman, Tomb Raider gibi serilerle Avrupa ve Amerika piyasasını da domine etmeye çabalayan Square Enix’te bir şeyler oluyor! “Secret Title” başlıklı açılan bir siteyle yeni bir oyun projesinin duyurusuna hazırlanan Square Enix, bu defa nasıl bir sürprizle geliyor?

Geçtiğimiz günlerde yeni bir projeyle karşımıza çıkmaya hazırlandıklarını öğrendiğimiz Square Enix, şimdi de açtığı isimsiz bir siteyle bir başka oyunun duyurusunu yapmaya hazırlanıyor. Bir uzay görüntüsünün süslediği tek sayfalık sitede Square Enix logosu ve kocaman harflerle “STAR” yazısı dikkatleri çekiyor.

Söz konusu yazıdan hareketle firmanın konsollarda gördüğümüz RPG serilerinden olan Star Ocean’ın yeni bölümü olabileceğini akıllara getiren sitede bir diğer dikkat çekici unsur ise önümüzdeki Salı gününü işaret eden geri sayım!

Bulmaca meraklılarının çözmesi için beklemeye yatan bu esrarengiz yap boz’un elimizdeki son ipucu ise sitenin adresinde geçen “liftoff” terimi.

Bakalım açıklamanın yapılacağı tarihe kadar birileri bu gizemli oyunun kimliğini açığa çıkarabilecek mi?..

 

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir