Yarın Yeni Bir Deus Ex’e Kavuşuyoruz!

Square Enix’in tozlu raflardan çıkartıp yeniden can verdiği serilerden biri olarak dikkat çeken Deus Ex’e yepyeni bir halka daha katılıyor!

Mart ayında alınan bir alan adıyla ortaya çıkan ve dün Eidos Montreal’in Twitter hesabı üzerinden yayımladığı bir mesajla bir kez daha gündeme gelen Deus Ex: The Fall yarın ortaya çıkıyor! Yapımcı firma Eidos Montreal tarafından henüz bir eklenti mi yoksa yeni bir oyun mu olduğu hakkında herhangi bir bilgi verilmeyen The Fall için çok çok kısa bir video yayımlanarak yarın yapılacak duyuruya hazır olmamız gerektiği bildirildi. Sabırla bekliyoruz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir