XCOM’un Shooter’ı İsim Mi Değiştiriyor?

Daha önceleri isim değişikliğine gidildiği hakkında haberleri duyulan XCOM’un shooter’ına bir şeyler oluyor.

2010 yılında duyurulan, ancak iki seferdir ertelenerek en sonunda önümüzdeki yıl içerisinde raflardaki yerini almasına karar verilen ve arada bir de biçim değiştirerek FPS’den TPS’ye dönüştürülen XCOM’un shooter versiyonuna ait ilginç gelişmeler yaşanıyor. Son olarak geçtiğimiz ay Superannuation tarafından isim değişikliğine gidildiği iddia edilen ve The Bureau ismini alacağı belirtilen oyunun web sitesi ve Youtube videoları yayından kaldırıldı!

Yapımcı firma 2K Games’e ulaşan Polygon ise yaşanan gelişmelerle ilgili herhangi bir yanıt almayı başarabilmiş değil. Bakalım önümüzdeki günler neler gösterecek…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir