Xbox One X Project Scorpio Edition Duyuruldu

Project Scorpio isminden vazgeçmek istemeyen Microsoft, Xbox One X için Project Scorpio ismindeki bir sürümü satışa sunacak.

Microsoft “Dünyanın en güçlü konsolu” olacağını iddia ettiği Xbox One X’i Gamescom 2017’de boş geçmedi. Konsol hakkında çeşitli bilgiler aktaran şirket aynı zamanda Xbox One X Project Scorpio Edition’ı duyurdu. Project Scorpio resmi duyurusundan önce Xbox One X’ için belirlenen bir kod adıydı.

Project Scorpio Edition’ın oldukça sınırlı sayıda üretildiği ve bu nedenle almak isteyenlerin ellerini çabuk tutmaları öneriliyor. Normal X sürümünden donanım anlamında bir farkı bulunmasa da Project Scorpio daha özel bir tasarıma sahip. Konsolun ve oyun kolunun üzerinde Project Scorpio damgası bulunuyor. Buna ek olarak bu sürümü satın alan kullanıcılar aynı zamanda konsolu dikey şekilde kullanabilmelerini sağlayan bir standa sahip olacak.

Project Scorpio Edition ön siparişe açılmış durumda. Ön sipariş verdiğiniz takdirde konsolunuza 7 Kasım 2017’den itibaren kavuşabileceksiniz. Ayrıca konsolun bu sürümü için ülkemizde belirlenen fiyat da oldukça tuzlu: 2899 ₺.

Yayınlanan tanıtım ve paket açılımı videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir