World Of Warcraft’ın Filmi Seneye “Start” Veriyor!

Activison Blizzard’ın dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaşan MMO’su World Of Warcraft en sonunda beyaz perdeye uyarlanıyor!

2009 yılında ünlü yönetmen Sam Raimi’nin başı çektiği bir ekiple çekileceği duyurulan ancak sonrasında gelişen birtakım olaylardan dolayı iptalin eşiğine gelen World of Warcraft’ın sinema filmi uyarlaması en sonunda beyaz perdeye gelmek için hazırlık sürecine girmiş bulunuyor.

Source Code ve Moon gibi filmlerle tanınan yönetmen Duncan Jones’a devredilen proje hakkında SlashFilm ile bir röportaj gerçekleştiren yapımcı Charles Roven, dünya çapında milyonlarca oyunseverin sabırsızlıkla beklediği uyarlamanın çekimlerine önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde başlanacağının müjdesini verdi.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir