Witcher Serisinin Crossover’ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!

Geralt’ın bu sefer hangi oyuna misafir olduğuna inanamayacaksınız

Tamam tamam, aslında inanması zor değil, sadece şaşırtıcı. Zira Geralt’ın bu seferki durağı, Soulcalibur VI’nın aksine, kendi mesleğine inanılmaz yakın bir oyun serisi. Böyle en bol canavarlısından, bol aksiyonlu bir seri.

Evvet, doğru tahmin ettiniz. Çıktığı andan itibaren oyuncuları bir an bile etkinliksiz bırakmayan ve içeriği sürekli genişlemeye devam eden Monster Hunter World, 2019’un ilk büyük etkinliği olarak Rivia’lı Geralt’ı transfer ediyor. Geralt bu yeni etkinlik kapsamında, hiç sevmediği, büyülü geçitlerden biri sebebiyle kendini New World’de buluyor. Oradan sonrası ise şimdilik muamma, ama tahminim Geralt ile birlikte Behemoth benzeri bir Crossover yaratığının oyuna ekleneceği. Bu yaratık muhtemelen, aynı Behemoth’ta olduğu gibi, geldiği oyunun (bu durumda Witcher 3 oluyor) mekaniklerine sahip olacak ve alt etmesi zorlu bir mücadeleyi oyunculara sunacak.

The Game Awards’de yılın RPG oyunu ödülünü almasıyla birlikte, Monster Hunter World’ün oyun dünyasında yerini oldukça sağlamlaştırdığını söyleyebiliriz. Capcom’un şimdiye kadarki en çok satan oyunu olduğunu da göz önünde bulundurursak, Witcher ve benzeri etkinliklerin oyuna uzun bir müddet daha canlılık katacağına da kesin gözüyle bakabiliriz.

Witcher 3 X Monster Hunter World videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir