Facebook IQ Verilerine Göre Türkiye’de Oyun Oynama Değerleri

Facebook IQ, mobil oyun trendleri ile ilgili yaptığı yeni bir araştırmanın sonuçlarını duyurdu. Araştırmada Türkiye’ye ait bilgiler de mevcut. Okumaya devam et Facebook IQ Verilerine Göre Türkiye’de Oyun Oynama Değerleri

Angry Birds Epic Çıktı

Angry Birds Epic, efsanevi kahramanlara sahip yepyeni bir Angry Birds oyunu. Okumaya devam et Angry Birds Epic Çıktı

GTA: San Andreas Bugün Cepte

Nerden nereye geldik diyor insan şöyle bir arkasına baktığı zaman… Çocukluk zamanımızda oynadığımız oyunlar artık mobil sektöre girerek bizleri baya etkiliyorlar. En çok etkileyen firma da kuşkusuz Rockstar Games oldu. Max Payne ve GTA: Vice City’i mobil platforma taşıyarak bizleri derinden etkilediler. Bu oyunlara Rockstar Games, bir yenisi daha ekledi. Yaklaşık bundan 9 yıl önce, bilgisayarda ağzımızın suyu akarak oynadığımız GTA: San Andreas artık mobil olarak piyasaya girdi.

Dün oyun, Avustralya ve Yeni Zelanda için AppStore’da yerini almıştı. Bugün de bizlere 12,99 liradan bizlere sunuldu. Oyunun boyutu 1,63 GB olduğunu belirtelim. iOS 7 ile gelen “MFi Game Controller”‘in kullanılabileceği belirtildi.

Şu anda sadece iOS için piyasaya süren Rockstar Games, önümüzde ki günlerde  Android ve Windows Phone işletim sistemlerine de oyunun çıkacağını belirttiler. Ayrıca iOS için desteklenen modeller: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPod Touch 5th gen, iPad 2, 3rd ve 4th gen, iPad Air, iPad Mini ve Retina Ekranlı iPad mini olarak karşımıza çıkıyor. Çocukluk dönemimize bir kez daha dönüyoruz…

Halo: Spartan Assault’un Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bugün resmi sitesinde duyurulduğu üzere Halo: Spartan Assault, Xbox One için 24 Aralık 2013’te dijital indirme yoluyla 14.99 Dolar’a satışa çıkacak. Xbox One ve Xbox 360 için çıkacak Halo: Spartan Assault, 30’un üzerinde görev, tamamiyle yeni Co-op mod ve Operation Hydra genişleme paketini içeriyor.

Ayrıca Windows 8 ve Windows Phone 8 için Halo: Spartan Assault’u 15 Aralık 2013’ten önce satın alan Halo hayranlarının Xbox One versiyonunu 4.99 Dolar indirimli fiyattan satın alma hakkı olacak.

Xbox 360 için Halo: Spartan Assault 2014 Ocak’ında piyasaya çıkacak.

Trials’ı Bir de Next Gen’de Hayal Edin!

Hayal etmenize gerek yok! Çünkü gerçek oldu bile! Okumaya devam et Trials’ı Bir de Next Gen’de Hayal Edin!

Deus Ex: The Fall Mobil Cihazlar ve Tabletlere Geliyor!

Deus Ex tutkunlarının heyecanla beklediği serinin yeni halkası gün yüzüne çıktı. Okumaya devam et Deus Ex: The Fall Mobil Cihazlar ve Tabletlere Geliyor!