Whore Of The Orient’ten Video Sızdırıldı!

Büyük umutlarla sunulan L.A. Noire’in ardından kapanan, daha sonrasında Kennedy Miller Mitchel’ın desteğiyle yeniden hayat bulan Team Bondi’nin yeni projesi Whore Of The Orient’ten oynanış videosu sızdırıldı.

VideoGamer‘ın ilk olarak yayınladığı sızdırılmış videoda Şanghay’da geçmekte olan oyunda yer alacak bir kovalamaca sahnesi ve ardından gelişen çatışma görülebiliyor. Oynanış olarak geçtiğimiz yılın sürpriz oyunları arasında yer alan Sleeping Dogs’a benzerliğiyle dikkatleri çeken oyunun görsel ve teknik açıdan geri kalmışlığı da dikkatlerden kaçmıyor. Ama unutulmamalı ki yayınlanan video henüz “Pre-Alpha” döneminde olan oyunun son halini yansıtmıyor.

Whore Of The Orient önümüzdeki yıl içerisinde PC ve yeni nesil konsollar için yayınlanmış olacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir