Watch Dogs’un Filmi Geliyor!

Ubisoft sevilen yapımlarını beyaz perdeye aktarmaya devam ediyor! Sırada Watch Dogs, Far Cry ve Rabbids var!

Michael Fassbender’in baş rolde yer alıp yardımcı yapımcılığını da üstlendiği Assassin’s Creed’in, Tom Hardy’nin Sam Fisher’ı canlandıracağı Splinter Cell’in ve Michael Bay’e emanet edilen Ghost Recon projesinin ardından Ubisoft sinema departmanı firmanın sevilen diğer serileri olan Far Cry ve Rabbids’i ve bu yıla damga vurması beklenen en son projesi Watch Dogs’u da sinema salonlarına getirme kararı aldı!

Variety‘nin yaptığı habere göre Ubisoft çoktan bu üç proje için senarist, yapımcı ve diğer ekip çalışanları için arayışlara başlamış bile. Ayrıca Ubisoft Motion Picture CEO’su Jean-Julien Baronnet’in söylediğine bakılırsa yeni yazılacak filmler tamamen serilerinden bağımsız olarak ele alınacak. Böylece seriyle bir bağı olmadan özgün senaryolar ortaya çıkartılabilecek.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir