Watch Dogs 2’nin Yetenek Sistemi Detaylandı

Ayrıca yeni bir oynanış videosu da yayınlandı

Watch Dogs 2’nin Sanat Yönetmeni Jonathan Morin, oyundaki takipçi ve yetenek sistemlerini detaylandırdı.

İlk olarak Morin oyuna ekleyecekleri yeni takipçi sisteminden bahsetti. Oyun  daha çok ödül ve araştırma puanları kazandıracak yeni bir takipçi sistemi sunacak. Oyunun ana görevlerini ve yan görevlerini tamamladıkça daha fazla takipçi kazanabileceksiniz.

İkinci olarak da yetenek sisteminin nasıl çalıştığını açıkladı. Morin; yeni yetenekler kazanmak için araştırma puanlarını harcamamızın gerekeceğini söylüyor. Bu yetenek puanlarını kazanmanın yolu da tek değil. Oyunun ana görevlerini tamamlayıp seviye atladıkça puan elde edebileceğimiz gibi. bunun yanında oyunun açık dünyasının dört bir tarafına eklenecek yan görevleri tamamlayarak da puan elde edebileceğiz. Hatta Morin tüm yeteneklere sahip olmak istiyorsak yan görevleri  bulacağımız bu keşfin zorunlu olacağını da ifade ediyor.

Ayrıca oyunun hikayesine odaklanan bir trailer da yayınlandı. Videoda oyunun ana kahramanı Marcus Holloway ve hacker arkadaşlarının Blume adında bir şirketin bilgisayar sistemlerini hacklerken görüyoruz. Ayrıca video bir yığın hack yeteneğine dikkat çekerken aynı zamanda bazen silahlara ve parkur koşularına da ihtiyaç duyacağımızı gösteriyor. İşte o trailer:

Watch Dogs 2, Kasım’ın 15’inde Xbox One, PlayStation 4 ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir