Watch Dogs 2’nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Watch Dogs 2’nin ilk gösterimine saatler kalmış durumda. Ancak oyunun çıkış tarihi ve birkaç bilgi ‘kazara’ sızdırıldı.

Bugün saatler 19.00’ı gösterdiğinde, Watch Dogs 2’nin ilk gösterimi yapılacak. Böylece oyun hakkında merak ettiğimiz pek çok şeyi öğrenme şansı bulacağız. Yine de, gösterime çok kısa bir süre kala, oyun hakkında bazı bilgiler sızdırıldı. IGN sitesinin manşet resminin; Watch Dogs 2 bilgilerini içeren bir resimle değiştirilmesi sonucu çıkış tarihi, oyunun geçtiği şehir gibi bilgiler elimize ulaştı.

watch_dogs_2_banner
IGN çalışanlarının bu durumu fark etmesi uzun sürmedi, resim kısa sürede kaldırıldı. Ancak hızlı davranan oyuncular, resmi kaydetmeyi başardı. Resimde görüldüğü üzere oyunun çıkış tarihi 15 Kasım 2016 olarak belirtilmiş. Arka plandaki resimde bulunan Golden Gate Köprüsü de oyunun San Francisco’da geçeceğini onaylıyor.

Ayrıca Amazon İtalya sitesinde de oyunun Gold ve Delux sürümleri hakkında bilgiler açığa çıktı. Gene yanlışlıkla gerçekleştiği düşünülen bu olay sonucunda iki sürümün fiyatlarını öğreniyoruz. Oyunun Season Pass içeriğini bulundurması beklenen Gold Edition; 100$ gibi bir fiyata sahip olacakken, Delux Edition 70$’dan satışa sunulacak.

Watch Dogs 2’nin ilk gösterimini, oyunun resmi sitesi watchdogs.ubisoft.com‘dan takip edebilirsiniz.

 

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir