Watch Dogs 2 İçin Multiplayer Odaklı Bir Video Gösterildi

Ubisoft tarafından geliştirilen ve merakla beklediğimiz Watch Dogs 2 için Gamescom 2016 nedeniyle multiplayer odaklı bir video yayınlandı.

İlk oyundaki hatalarını Watch Dogs 2 ile düzeltmek için sıkı bir çalışma yürüten Ubisoft, oyunun çoklu oyuncu bölümüne oldukça önem veriyor. Köln’de düzenlenen Gamescom fuarında yayınlanan son video da oyunun Co-op ve PVP imkanlarını konu ediniyor.

Başka oyuncularla grup olarak özgürce dolaşabileceğiniz Co-op modu, açık dünyayı keşfetmeniz için eşsiz bir imkan. İster otoriteye karşı verdiğiniz savaşa yönelik görevler gerçekleştirin, isterseniz de zengin ve bir o kadar karmaşık San Francisco’yu keşfedin. Ancak tek tabanca takılmayı ve katliama sebep olmayı seven bir tarzınız varsa ‘Online Invasions’ adı altında diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Bu savaşlarda silah kullanımınız kadar çevreyle etkileşiminiz ve Hack imkanlarınız da belirleyici olacak. Ayrıca ‘Bounty Hunt’ adındaki mod da oldukça dikkat çekici. Masum vatandaşları öldürür ve şehirde kaosa neden olursanız bir nevi ‘Aranan’ konumuna geliyorsunuz ve diğer oyuncular sizi öldürmek için kıyasıya bir mücadeleye giriyor. Tabi uslu bir çocuk olduğunuz takdirde sizin de avcı konumuna geçebileceğinizi hatırlatalım.

Marcus isimli genç ve asi hackerı oynama şansını bulacağımız Watch Dogs 2; PC, PlayStation 4, Xbox One için 15 Kasım’da satışa sunulacak. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir