Vampyr E3 2016 İle Karşımıza Çıktı

Life is Strange yapımcıları tarafından geliştirilen Vampyr, E3 2016 PC Gaming Show’da tanıtıldı.

Daha önce Remember Me, Life is Strange oyunlarıyla karşımıza çıkan yapımcı şirket Dontnod, dün gerçekleşen PC Gaming Show sırasında, yeni oyunları Vampyr’i izleyicilerin beğenisine sundu. 1918 yılının Londrası’nda geçecek oyunda, Jonathan Reid isimli karakteri yönetme şansı bulacağız.

Yıl 1918, yer Londra. İspanyol Gribi isminde yeni bir hastalığın patlak vermesi sonucu, dünyada milyonlarca insan hayatını kaybetmiştir. Jonathan Reid ismindeki bir doktor da, bu ölümcül hastalığın insanlığı tehdit ettiği dönemde yaşayan bir vampirdir. Hayatta kalması için insanları avlaması ve kanlarıyla beslenmesi gerekmektedir.

Aksiyon-RPG türündeki oyunda, kendine özgü bir seviye gelişim sistemi bulunacak. Oyuncular, insanları avlayıp beslendikçe deneyim puanı kazanacak ve karakterlerini geliştirme imkanı bulacaklar.

Vampyr; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 2017 yılında çıkışını yapacak. Ayrıca ilerleyen günlerde, oyun hakkında daha fazla bilgi alacağımız belirtiliyor. Konferansta gösterilen tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir