Uykusuz Gecelere Hazırlanın! Farmville 2 geliyor!

Sosyal oyunculuğun önemli isimlerinden Zynga’dan Farmville severlere müjde! Farmville 2 çok yakında bizlerle!

Yeni dünya düzeninde âdeta sosyalleşmenin merkezi haline gelen Facebook ile adı özdeşleşen Farmville’i bilmeyeniniz yoktur. Belki de büyük bir çoğunluğumuzun gecelerini, gündüzlerine katıp tarlalarına, ağaçlarına ve hayvanlarına göz kulak olmaya çalıştığı; bunu yaparken de hayattan kopmamak adına çırpındığı Farmville’in bir devam oyununun hazırlanmakta olduğunu söylesem ne düşünürsünüz?

Evet, sosyal oyunlarıyla tüm dünyada yankı uyandıran ve piyasanın en büyük 3 isminden biri olmayı başaran Zynga, milyonların sevgilisi olan oyunları Farmville’in yeni versiyonu üzerinde çalıştıklarını duyurdu!..

Zynga tarafından dün düzenlenen “Zynga Unleashed 2012” etkinliği ile duyurulan Farmville 2; yeni arayüzü, 3 boyutlu görselleri ve çok daha ayrıntılı bir etkileşime sahip oynanışıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İlk versiyonu ile tüm hayatımızı kabusa çeviren ve çok zor kurtulmayı başardığımız Farmville’in 2.sürümü bakalım ilk Farmville’in topladığı ilgiyi görebilecek mi…

Merakla beklediğimiz Farmville 2’nin “Zynga Unleashed 2012” çerçevesinde yayımlanan ilk teaserını hep birlikte izliyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir