Uncharted: The Lost Legacy’nin Yapım Aşaması Tamamlandı

Uncharted: The Lost Legacy’yi geliştiren Naughty Dog, Twitter üzerinden oyunun yapım aşamasının sonuna geldiklerini duyurdu.

PlayStation’ın en gözde serilerinden Uncharted, yeni maceramız olan The Lost Legacy ile oyun severlerin bir kez daha karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Serinin sevilen karakterlerinden Chloe Frazer’ı kontrol edeceğimiz oyunun bugün itibariyle yapım aşaması tamamlandı.

Oyunun geliştirici firması Naughty Dog resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruda “Uncharted: The Lost Legacy’nin yapım aşamasının sonuna geldiğimizi söylemekten gurur duyuyoruz! 22 Ağustos’tan itibaren oyunu sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz.” sözlerine yer verdi ve PlayStation 4 Pro konsolu ile oyun diskinin bulunduğu bir hareketli resim paylaştı.

The Lost Legacy, Hindistan’ın Batı Gat Dağları’nda antik bir eser arayışına düşeceğimiz bir macera sunacak. Ana karakterimiz Chloe’ye bu arayışında serinin önceki oyunlarında gördüğümüz Nadine Ross eşlik edecek. Uncharted: The Lost Legacy, 22 Ağustos 2017’de piyasadaki yerini alacak. Oyun için E3 2017’de yayınlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir