Ubisoft’un Yeni Projesi: Osiris!

Assassin’s Creed ve Prince of Persia gibi serilerle oyuncuların gönlünü fetheden Ubisoft, yeni projesi Osiris’i yavaş yavaş gün yüzüne çıkarmaya başladı.

Geçtiğimiz yılın E3 fuarı kapsamında kapalı kapılar arkasında gösteriminin yapıldığını duyduğumuz ve bizlere yalnızca anlam veremediğimiz birkaç kare ekran görüntüsünün sızdırıldığı Ubisoft’un yeni projesini hatırlıyor musunuz? Kel kafalı, uzun bir kılıç kullandığını gördüğümüz bir kahraman dışında kendisinden hiçbir bilgi alamadığımız bu yeni projeye dair ilk video bugün itibariyle yayınlandı.

Yayınlanan videoda her ne kadar oyun içinden pek fazla bir görsel sunulmasa da, Eski Mısır döneminde geçeceğini anladığımız oyunun ismi Osiris olarak lanse edilirken; Prince of Persia, belki biraz da Assassin’s Creed’e benzer bir oynanış sunması bekleniyor.

Osiris’in ne zaman bizlerle bir araya geleceği henüz bilinmiyor, ancak bu yılın sonuna kadar raflardaki yerini alabileceği düşünülüyor.

Bu arada yeni oyunları Osiris’in duyurusunu yapan Ubisoft Montreal CEO’su Yannis Mallat’ın Prince of Persia’yı nadasa bıraktıklarını ve biraz dinlendirdikten sonra yeniden bizlerle buluşturacaklarını belirttiğini de söylemeden geçmeyelim.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir