Ubisoft’un Oyunculara İkinci Hediyesi Belli Oldu

Otuzuncu yaşını oyun dağıtarak kutlayan Ubisoft’un bu kapsamdaki ikinci hediyesi açığa çıktı. Splinter Cell serisinin ilk oyunu ücretsiz olarak dağıtılacak.

Otuzuncu yaşını kutlarken hediye kabul etmek yerine oyunculara hediye dağıtmaya karar veren Ubisoft, bu hareketiyle hepimizi memnun etmişti. Haziran’dan yeni yıla kadar, her ay oyunlarından birini ücretsiz dağıtacak olan şirket, Haziran ayı için Prince of Persia: The Sands of Time’ı belirlemişti. Şimdi ise gene bir diğer efsane Splinter Cell serisinin ilk oyunu oyuncularla buluşacak.

2002 yılında yayınlanmaya başlayan ve Sam Fisher ismindeki Amerikalı ajanın maceralarını konu alan Splinter Cell, gizlilik temalı oyunların en iyileri arasında gösteriyor. Oyun henüz için indirmeye sunulmasa da çeşitli kaynaklardan elde edilen bilgilere göre 13 Temmuz Çarşamba tarihinde oyunculara sunulacak.

Geçen ay çıkan Prince of Persia: The Sands of Time’ı ve bu ay çıkacak Splinter Cell’i almak için yapmanız gerekenler çok basit. Ubisoft Club’a üye olduktan sonra linkteki adresi takip ederek oyunların bulunduğunu sayfaya gidebilirsiniz. Uyarıyı okuyup kabul ettikten sonra ‘get the game now‘ yazısına tıklayarak oyunu almış oluyorsunuz.

Kalan beş oyun için hangi tercihler yapılacağını tam olarak bilmesek de dağıtılan oyunların eski klasikler olacağı gayet açık. Bu klasikler arasında Assassin’s Creed, Ghost Recon ve Far Cry gibi diğer ünlü Ubisoft serilerinin ilk oyunlarını da görebiliriz.

 

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir