Ubisoft Yapımı Steep’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ekstrem spor meraklılarına eşsiz bir macera sunacak olan ve merakla beklediğimiz Steep’in çıkış tarihi nihayet açıklandı.

E3 2016’da Ubisoft’un sonlara sakladığı ve en çok ilgi çeken yapımlardan biri olmayı başarmıştı Steep. Başta ekstrem spor meraklıları olmak üzere farklı bir deneyim arayan tüm oyuncuların beğenisini kazanan yapım için Gamescom 2016’da yeni bir fragman gösterilmişti. Şimdi ise Ubisoft oyunun merak beklediğimiz çıkış tarihini açıkladı.

Önceden yayınlanan fragman ve haberlerde oyunun çıkış tarihi olarak hep Aralık ayı işaret ediliyordu ve öyle de oldu. Steep; 2 Aralık 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için raflardaki yerini alacak. Ayrıca çıkış tarihi beraberinde bir ön sipariş bonusu da açıklandı. Oyunun Standart ve Gold sürümlerini ön sipariş veren oyuncular ‘Moonlight’ isminde bir ek pakete kavuşacaklar. Paket içerisinde üç gece mücadelesi, gece şartlarına uygun tasarlanan üç özel kıyafet ve çeşitli işaret fişekleri bulunacak.

Oyunun Standart sürümünün Steam fiyatının 180 TL, Gold sürümünün ise 220 TL olduğunu hatırlatalım. Ayrıca Gamescom’da yayınlanan fragmana ve Moonlight isimli ek paketin görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir