Ubisoft, Splinter Cell: Blacklist’in İçerisindeki İşkence Sahnesini Kaldırdı!

Aksiyon tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği isimlerden biri olan Splinter Cell: Blacklist’te bulunan işkence sahnesinin kaldırıldığı ortaya çıktı.

Sam Fisher’ın en yeni macerasını konu edinecek olan Splinter Cell: Blacklist’in yapımcılığını üstlenen Andrew Wilson, Eurogamer ile yaptığı röportajda, geçtiğimiz E3 fuarında dikkatleri üzerine çeken Blacklist demosunda gösterilen gazeteciye işkence sahnesinin oyun içerisinden kaldırıldığını söyledi.

Bu türden bir sahnenin kimse tarafından hoş karşılanmadığını ve durup düşündüklerinde sahnenin konuyla sağlıklı bir bağlantısının kurulamadığını söyleyerek duruma açıklık getiren Wilson, işkence sekansının fazlasıyla detaylı bir sahne olarak oldukça sert bir malzemeye dönüştüğünü fark ettikleri için böyle bir karar aldıklarını bildirdi.

Sonuç olarak Splinter Cell: Blacklist içerisinde bu işkence sahnesine rastlamamız artık mümkün olmayacak!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir