Ubisoft Gamescom 2017’de Sergileyeceği Oyunları Duyurdu

E3 2017’ye damgasını vuran Ubisoft, Far Cry 5, Assassin’s Creed Origins ve birçok merak edilen oyununun bulunduğu bir listeyle Gamescom’a katılacak.

Merakla beklenen kimi konferansların hayal kırıklığı yarattığı E3 2017’nin yıldızlarından biri hiç şüphesiz Ubisoft olmuştu. İşin şov kısmını layığıyla yerine getirmeyi başaran firma, tanıttığı oyunlar ve yaptığı sürprizler ile gayet iyi bir iş çıkarmıştı. Şimdi de bu ay içerisinde düzenlenecek olan Gamescom 2017 için hazırlıklara girişen firma, YouTube üzerinden Gamescom’da sergileyeceği yapımları açıkladı.

Katılan her şirketin her yıl mutlaka söylediği gibi Ubisoft da “şimdiye kadarki en büyük liste” ile fuara katılacaklarını belirtiyor. 300’ün üzerinde oyun istasyonu kurulacak ve oyuncular demoları buralarda oynayabilecek. Ayrıca demoları deneyen kullanıcılara özel oyun içi ödüller verilecek. Dikkat çekici bir diğer etkinlik olarak Rainbow Six: Siege’in ESL 2017 finalleri konferansta yer alacak. Just Dance 2018 başta olmak üzere bazı oyunlara özel sahne şovlarının da yer alacağını belirtelim.

Şovda sergileneceğini videodan anladığımız yapımlar ise şu şekilde: Assassin’s Creed: Origins, Far Cry 5, Mario + Rabbids: Kingdom Battle, South Park: The Fractured but Whole ve The Crew 2. Başta Ubisoft olmak üzere pek çok oyun şirketinin yer alacağı Gamescom 2017, 22 Ağustos Salı günü başlayacak ve 26 Ağustos Cumartesi günü sona erecek. Ubisoft’un fuar için hazırladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir