Ubisoft: Assassin’s Creed Unity’de Kadın Karakter Bulunmayacak

Ubisoft, feministleri kızdıracak bir karar almış. AC Unity’de kadın karakter yok!

Bildiğiniz üzere yeni duyurulan Assassin’s Creed’de 4 kişilik co-op modu var, ve gelen bilgilere göre oyunu kimle oynarsanız oynayın kendinizi Arno olarak göreceksiniz, ayrıca bu oyunda karakter özelleştirmelerinin kıyafetden öteye gittiğini belirten yönetmen Alex Amancio, oyunda sabit bir kitimizin olmayacağınıda bildirdi. Yani istediğimiz silahı kullanabileceğiz bu oyunda.

Kadın karakter yapımındanda bahseden Amancio, bu yapımı durdurmak zorunda kaldıklarını, sebeb olarak ise kadın karakter yapmının animasyon ses işlerini iki katına çıkardığını gösterdi. Bölüm yapımcısı olan Bruno St. Andre ise tam olarak yeniden yapılması gereken animasyon sayısının kadın karakter için 8000’i aştığını bu yüzdende yapımını durdurmak zorunda kaldıklarını ama ileriki AC yapımlarında görebileceğimizinde müjdesini verdi.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Ömer Kemal Kutsal

Herşeyi öğrenmeye çalışan, her konuda fikir sahibi olmaya çalışan bir yazarımızdır kendileri. "Kendinden bahsetsene oğlum" dendiğindede öyle ot gibi kalır ortalıkda.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Mustafa YahyaBerat Küçük Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Berat Küçük
Editor

Bunun nedeni “Zahmet” ise “Off başımıza iş çıkarmayın şimdi.” düşüncesiyse vah Ubisoft’un haline

Mustafa Yahya
Ziyaretçi
Mustafa Yahya

Yapılan çok yalnış. Eğer gerçekten iyi bir oyun istiyorlarsa varını yoğunu ortaya koymalılar. Ekim’e de var. Yapılması zor ama imkansız değil. Mutlaka yapmalılardı.