Total War: Three Kingdoms’ın Çıkış Tarihi Değişti

Serinin yeni üyesi Total War: Three Kingdoms’ı oynamak için sabırsızlanıyorsanız biraz daha beklemeniz gerekecek.

Strateji türünün önde gelen serilerinden Total War’un yeni üyesi Three Kingdoms için artık az bir zaman kaldı. Bizleri milattan sonra 190 yılına, kaos içindeki Antik Çin topraklarına götürecek oyunumuz, barındıracağı yeniliklerle oldukça dikkat çekmişti. Oyun hakkında da düzenli olarak bilgilendirmeler, fragmanlar ve oynanış videoları paylaşılıyordu. Fakat yeni yapılan açıklamada ise oyunun çıkış tarihinin güncellendiği belirtildi. Bu güncelleme sonrasında Total War: Three Kingdoms’ı bekleyen oyuncular, biraz daha sabretmek zorunda kalacak.

Oyun için daha önce 7 Mart 2019 olarak belirlenen çıkış tarihi 23 Mayıs’a kaydırıldı. Bu ertelemenin öncelikli sebebi olarak da “oyuna eklenen yeniliklerin daha güzel bir hale getirilmesi” gösterildi. Three Kingdoms için yaratılan ve serinin en detaylısı olacak oyun dünyasında kusursuz bir tecrübe sunmak istediklerini aktaran geliştiriciler oyunculardan anlayış beklediklerini vurguladılar.

Aylarca, hatta yıllarca ertelenen oyunlarını düşündüğümüz zaman bu erteleme kararı son derece anlaşılabilir geliyor. Bu süreç boyunca yapımcılar bugları giderip dil desteklerini tekrar gözden geçirecek ve son dokunuşları yapacaklar. Umuyoruz ki bu düzenlemeler sayesinde Total War: Three Kingdoms, oyuncuları memnun edip strateji türüne yeni bir soluk getirmeyi sağlar.

Total War: Three Kingdoms son düzenlemenin de ardından 23 Mayıs 2019’da oyuncularla buluşacak. Oyun için yayınlanan son sinematik fragmanı Türkçe altyazı desteğiyle aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca başta Three Kingdoms olmak üzere tüm Total War oyunları hakkında bilgi edinmek, tartışmalara katılıp fikir alışverişinde bulunmak isterseniz size Total War Türkiye sitesini öneriyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir