Total War Serisinde Devrim Gibi Yenilik: Casusluk Sistemi Oyuna Ekleniyor

Total War: Three Kingdoms’da bulunacak olan casusluk sistemi yeni bir video ile açıklığa kavuştu. Biz de bu güzel videoyu sizler için Türkçeleştirdik.

Strateji denildiğinde akla ilk gelen serilerden olan Total War’un yeni üyesi Total War: Three Kingdoms büyük bir merakla bekleniyor. Bizleri milattan sonra 190 yılına, kaos içindeki Antik Çin topraklarına götürecek oyunumuz çeşitli yeniliklere de sahip olacak. Bunlardan biri olan yeni casusluk sistemi, iki gün önce yayınlanan bir video ile detaylandırılmıştı. Biz de hemen harekete geçip bu bilgilendirici videoyu Total War hayranlarına Türkçe olarak sunmak istedik.

Geçmiş Total War oyunlarında bulunan, ancak çok kısıtlı oynayış imkanları sunan casuslarımız Three Kingdoms beraberinde yepyeni bir boyuta ulaşacak. Başka devletlerin içişlerine müdahale etme, Çin’de yepyeni bir kaos dalgası yaratma ve çok daha fazlası casusluk sistemi ile bizlere sunulacak.

Total War: Three Kingdoms alıştığımız üzere Türkçe arayüz ve altyazı desteği içerecek. Oyunun ise 2019 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Casusluk Sistemi için yayınlanan videoyu aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca başta Three Kingdoms olmak üzere tüm Total War oyunları hakkında bilgi edinmek, tartışmalara katılıp fikir alışverişinde bulunmak isterseniz size Total War Türkiye sitesini öneriyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir