Torment: Tides of Numenera Kickstarte’da 2 Milyon Doları Aştı!

Torment: Tides of Numenera’nın Kickstarter kampanyası başladığında 900.000$ hedef konulmuştu. Sadece altı saat içinde, yanlış duymadınız altı saat, tam 1 milyon toplandı. Stüdyonun bile ağzını açık bırakmıştı bu olay. Destekçileri hala stüdyoya Kickstarter aracılığıyla para akıtmaya devam ediyor ve bu sabah toplanan ödenek 2 milyon$ oldu. Konulan iki hedefin de kısa sürede aşılmasıyla inXile üçüncü bir hedef belirledi. Üstelik hede aşılırsa daha fazla karakter, alan ve senaryo zenginliği olacak.

Eğer toplam bağışlar 2.5 milyon$’a ulaşırsa -şu an zaten 2.2 milyon, dolayısyla hedefe ulaşması kesin gibi bir şey- inXile George Ziets’i ekibe katacak. Ziets, Neverwinter Nights 2’nin Mask of the Betrayer ek paketinin geliştirici lideriydi. Zaten gayet başarılı olan yazar kadrosuna Ziets’in de katılması her şeyi bir üst seviyeye taşıyacaktır.

RPG efsanesi ve Numenera evreninin fikir babası Monte Cook bir önceki hedefe ulaşıldığında takıma yeniden katılmıştı. Cook, şimdi oyunun olaylarını yeniden kurgulamak için bir kısa roman yazacak. Şu an yazar grubunun tek eksik yanı bir örnek üniformalar ve “Headquarters of Justice” sanırım.

Numenera’nın Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz:

http://www.kickstarter.com/projects/inxile/torment-tides-of-numenera

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Bersun Turna

Paradox grand strategy'lerini ver bana, başka ihsan istemem.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir