Tokyo 42 Cephesinden İyi Haberler Var

Kübik yapılı aksiyon oyunu Tokyo 42 sadece PC’ye gelmiyor.

Daha önce Tokyo 42’nin PC’ye geleceğini duyuran Mode 7, yeni duyurusunda oyunun 2017’de PS4 ve Xbox One’a PC ile eş zamanlı olarak geleceğini açıkladı.

SMAC Games tarafından geliştirilen Tokyo 42, aynı zamanda SMAC Games’in yapımını üstlendiği ilk oyun olma özelliğini taşıyor. Oyunun yayımcılığını ise daha önce Frozen Snapse’in geliştiriciliğini yapan Mode 7 üstleniyor.

Zaman olarak geleceğin Tokyo’sunun baz alındığı oyunda, her bir vatandaşın hayatını etkileyen gizli antlaşmaları açığa çıkaran bir suikastçıyı canlandıracağız. Rengarenk görsellere sahip Tokyo 42’de, rakip çete üyeleri, polisler ve düşman hava araçları ile çarpışırken, makineli tüfek, tabanca, sniper tüfeği, katana gibi birçok silah çeşidini kullanabileceğiz. Tokyo 42’nin kübik yapısı sayesinde kamera bakışını döndürerek çatışmanın geçtiği mekanların yeni yüzlerine erişebileceğiz.

2017’nin başlarında piyasaya çıkacak olan ve SMAC Games’in, Syndicate ve GTA 1 oyunlarının aşklarının ürünü olarak gördüğü Tokyo 42’nin son videosu hemen aşağıda:

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sultan Nur Korkusuz

Part-time bir oyuncuyum. Aslında bu bir kamuflaj, hayatım oyun olmuş :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir