THQ’nun Hangi Oyunu Ubisoft’a Transfer Olursa Sevinirsiniz?

Bildiğiniz üzere son zamanlarda THQ’da işler pek yolunda değil. 21 Milyon dolarlık zarar açıklayan THQ’nun en beklenen yapımları Metro: Last Light, Company of Heroes 2 ve South Park: The Stick of Truth’un ertelenmesi de bu duruma tuz biber ekmiş durumda. Ve şimdi ortaya çıkan söylemlere bakılacak olursa Ubisoft, batan gemi THQ’dan ne koparırsak kardır diye düşünmeye başlamış bile!

Game Industry sitesine konuşan Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, THQ’nun yaşadığı sıkıntıları piyasada her daim görülebilecek, doğal şeyler olarak gördüğünü dile getiriyor ve şu ilginç sözleri sarf ediyor.

“Güzel oyunlara sahipler ve bizler her zaman güzel markalarla ilgileniriz. Elbette ki bu düşünebileceğimiz bir şey ama daha fazlasını söyleyemem.”

Umarız ki olmaz, fakat gün gelir de THQ markası elindeki tüm varlığını satışa çıkarmak durumunda kalırsa, hangi beklenen oyunların Ubisoft’a geçmesini isterdiniz?

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Tevfik Keten

Oyna oyna nereye kadar, az bilgi paylaşalım kendimize gelelim. Dedim ki oynadık bitti, eee? Sizlere bilgi paylaşmak aynı zamanda kendimi geliştirmek için buradayım.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Arman Okluoğlu Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Arman Okluoğlu
Ziyaretçi
Arman Okluoğlu

Kimse birşey yazmamış :( ben Saints Row’un geçmesini isterdim