THQ Nordic, Yeni Black Mirror Oyununu Duyurdu!

Gothik tarzdaki point&click türündeki gerilim ve aksiyon oyunu Black Mirror yeniden bizlerle olacak!

THQ’nün oyun endüstrisinde çok büyük saygı duyduğum bir ekip olduğunu daha önce de ifade etmiştim. Firma ne yazık ki maddi sıkıntıları ile baş edip kepenk indirince ne kadar üzüldüğümü de. Neyseki, THQ Nordic, elindeki hazinenin farkında ve bunları oyunseverlere sunmaya devam ediyor. Yakın zamanda Darksiders 3’ün duyurusu ile beni sevince boğan firma bu sefer yine beni heyecanlandıran, reboot edilmiş yeni Black Mirror oyunun duyurusunu yaptı.

Point&click türündeki Black Mirror, bana göre çok başarılı hikayesine gerilim unsurlarını da eklemesiyle favori oyunlarımdan biri olmuştu. Üstelik bu başarıyı serinin tüm oyunlarında devam ettirebilen ender serilerden biri. Firmanın dediğine göre reboot sürümü haliyle “tamamen bağımsız ve yeni bir hikaye” anlatacak. “Serideki önceki oyunlara alışkın olmayan oyuncular bile Black Mirror’un tadını çıkarabilirler” diyen THQ Nordic; eksi Black Mirror ile yeni Black Mirror arasındaki tek farkın modern grafikler olmayacağını, oyuna yeni bir öğe eklediklerini de duyurdu: gerçeğe benzer hayaller. Firma bu yeni oynanış öğesinin oyunda ailemizin geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacağını belirtmiş. Ayrıca oyunun atmosferinin ”EA Poe ve HP Lovecraft tarzında zihinsel korkuya odaklanan ürkütücü bir atmosfer” olacağını da ekliyor.

David Gordon olarak babamızın tuhaf ölümünün arkasındaki sırrı ararken ailemiz hakkında daha önce bilmediğimiz gizemleri de keşfedeceğimiz yeni Black Mirror’un çok yakın zamanda, 28 Kasım 2017 tarihinde çıkışı tüm platformlar için yapacağını belirteyim. Oyunun duyuru fragmanına aşağıdan ulaşabileceğiniz gibi şuradan da oyunun resmi sitesine ulaşabilirsiniz!

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir