Third Age: Total War

Medieval II: Total War: Kingdoms Ek paketi için hazırlanan Third Age: Total War modu sizleri Orta Dünyanın karanlık atmosferine davet ediyor!..

J.R.R. Tolkien’in yarattığı Lord of The Rings efsanesini Total War ile birleştirerek evlerimize getiren Third Age: Total War modu ile Orta Dünya’nın saygıdeğer kahramanları ve ordularıyla epik savaşlara katılabilirsiniz.

Gondor, Rohan, High ve Silvan elfleri, Dwarf’lar, Eriador, Dale, Arnor, Isengard, Mordor, Rhun, Harad, Orcs of Gundabad ve Orcs of the Misty Mountains’den oluşan tam 14 farklı grubu yönetebileceğimiz Third Age: Total War modu ile  aralarında Ent’ler, Mumakil, Troll’ler, Warg’lar, Spider’lar ve hatta Sauron’un ta kendisinin de bulunduğu birçok bilindik yaratık ve karakteri yönetme şansı yakalıyabilirsiniz.

Tüm bu güzel içeriklere ilaveten Lord of The Rings evreninden âşina olduğunuz bir çok şöhretli mekanı da ziyaret edebilme şerefine erişeceğiniz Third Age: Total War modunu herkese tavsiye ediyoruz…

Modu indirebileceğiniz adresler:

Third Age – Total War 3.0 Part 1

Moddb.com

Third Age – Total War 3.0 Part 2

Moddb.com

Third Age – Total War 3.1 Patch

Moddb.com

Third Age – Total War 3.2 Patch

Moddb.com

Gereksinimler:

Third Age: Total War modu kendi başına çalışabildiğinden önceki sürümlere ihtiyaç duymamaktadır. Eğer TATW 2.1 ve daha eski bir sürüme sahipseniz öncelikle eski kurulumu kaldırmanız gerektiğini unutmayın! ( TATW kayıt defterinde herhangi bir değişiklik yapmadığından klasörü elle silmeniz gerekmektedir.)

TATW 3.2 sürümü ‘Medieval 2: Kingdoms Expansion’a gereksinim duymaktadır. 1.04 and 1.05 yamalarıyla uyumlu olan mod için ‘Kingdoms Expansion’a ait bir tek senaryonun yüklü bulunması yeterlidir.

Kurulum:

Sırasıyla Third Age: Total War 3.0 Part 1, Part 2, Patch 3.1 ve Patch 3.2.exe’yi çalıştırarak “Medievall II Total War”ın yüklü bulunduğu dizine kurulumları gerçekleştirin. Siz farklı bir yer belirtmediyseniz “Programs/SEGA/Medieval II Total War” adresinde oyununuzu bulabilirsiniz.

Kurulum sonrasında masaüstünde belirecek olan kısayol aracılığıyla oyuna girebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir