Thief İçin İlk İnceleme Yapıldı

Square Enix’in geliştirmekte olduğu ve çıkışı beklenen Thief için ilk inceleme sonuçları geldi.

Unreal Engine 3 grafik motoru ile geliştirilmeye başlanan oyun, ilk duyurulduğu zaman çok fazla ilgi çekmişti. Videoların gelmesi ile birlikte daha da fazla ilgiyi üzerine çeken Thief için herkesin beklentileri çok yüksekte.

25 Şubat 2014 tarihinde her platform için çıkışını yapacak olan Thief için ilk inceleme yapıldı. PlayMania oyunu inceledi ve oyuna 90/100 gibi yüksek bir puan verdi. Puanlamayı yaptıktan sonra inceleyen arkadaşlar oyunda dikkatlerini çeken bazı özellikleri de oyuncular ile paylaştılar.

Söylediklerine göre oyundaki her şey harika gözüküyor. Oyununun kontrolleri çok akıcı bir şekilde ve oyunda bir görevi tamamlamak için birden çok olasılığımız var. Bunun yanında oyun tamamen gizlilik üzerine kurulu.

Tabii ki bu kadar artının yanında oyunun eksikleri de mevcut. Söylenenlere göre oyundaki karakterlerin yapay zekaları çok iyi değilmiş. Hatta yapay zeka bazen “Kör” denebilecek kadar sorun oluyormuş. Ayrıca oyunun yükleme bölümleri sizi sıkacak kadar uzun olabilir.

Oyun genel olarak harika gözüküyor. Oyun çıkışını yapmadan oynayamayacağız ama çok merak ediyorsanız oyun için geçtiğimiz günlerde 18 dakikalık kocaman bir oynanış videosu yayınlandı.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir