The Witcher 3: Wild Hunt PS4 Teması Göz Alıyor 

CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt’ı PlayStation 4’te oynayan oyuncular için özel olarak tema tasarladı.

The Witcher 3: Wild Hunt için çıkan son genişleme paketi Blood and Wine’ın ardından, Rivialı Geralt’ın da macerası son buluyor. Bu muhtemelen oyunun hayranları derinden üzmüştür. Ancak bu üzüntüyü biraz olsun bertaraf etmek üzere CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt’ın pek değerli oyuncuları için özel bir PS4 teması tasarladı.

Firmanın bu jesti elbette PS4 oyuncularını sevindirecek, ancak Xbox One ve PC oyuncularının bu duruma tepkisini tahmin ediyorsunuzdur.

PlayStation 4 kullanıcıları, The Witcher 3: Wild Hunt’a özel olarak geliştirilmiş temayı ücretsiz olarak indirebiliyorlar.  Bir güzel iş daha başaran CD Projekt RED’i alkışlıyoruz, ancak Xbox One ve PC oyuncuları için de benzeri bir tasarım fena olmaz diye düşünüyoruz.

Şimdilik Kuzey Amerika’da yaşayan PS4 kullanıcıları için geçerli olan bu temanın, en kısa sürede Avrupa ve Asya’da da paylaşılması bekleniyor. Tema ile ilgili detayların paylaşıldığı, Dual Shockers ekibinin hazırladığı videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir