The War Z’nin İsmi Değiştirildi!

Hammerpoint Interactive ve OP Productions’ın epey olaylı bir başlangıca sahne olan projeleri The War Z isim değiştirdi.

Day Z’nin başarısının ardından benzer bir projeyle oyuncuların karşısına çıkmak isteyen, ancak başı bir türlü beladan kurtulamayan The War Z, isim benzerliği ve telif hakkı gibi sorunlardan kurtulmanın yolunu isim değiştirmekte buldu. “Infestation: Survivor Stories” adını alan oyundaki değişim hakkında konuşan yapımcı firma OP Productions yetkilileri, söz konusu değişimin oyuncular açısından herhangi bir sıkıntı yaratmayacağının altını özellikle çizdiler.

Şansı bir türlü dönmeyen The War Z, son olarak nisan ayında bir “hack” olayı yaşamış ve forumlarıyla veritabanına ulaşılmıştı.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir