The Walking Dead: 400 Days Gün Yüzüne Çıktı!

Telltale Games The Walking Dead Season 1 için hazırladıkları 400 Days adlı DLC’yi duyurdu!

Günlerdir ufak klipler halinde Twitter üzerinden duyurusuna hazırlanılan 400 Days DLC’si E3 Fuarı kapsamında yapılan bir duyuruyla resmiyet kazandı. The Walking Dead Season 1’e gelecek tek bölümlük DLC ile oyuncular ikinci sezona hazırlanırken, bu özel bölüm içerisinde yapacağımız seçimler de 2. sezonu etkileyecek.

Birbirinden ayrı mekan ve zamanlarda yaşam mücadelesi veren, ancak bir biçimde birbirine bağlı olan 5 farklı insana odaklanacak DLC’deki hikayeleri dilediğimiz sırayla oynamamız mümkün olacak ve yaptığımız seçimler gidişata etki edecek.

The Walking Dead’in ilk sezonunu soluksuz bitirenler tarafından sabırsızlıkla beklendiğini tahmin ettiğimiz 400 Days Temmuz ayında 5$’lık fiyat etiketiyle PC, PS3, Xbox 360, Mac ve iOS platformlarındaki yerini alacak. Vita versiyonu ise ağustos ayında yayınlanacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir