The Elder Scrolls Online’a Ait İlk Video Geldi

Bethesda bekleneni oyunculara verdi. Nihayet The Elder Scrolls Online’ın ilk oynanış videosu yayınlandı. Videoda yapımcılar oyun hakkında bizzat bilgiler de veriyor.

Birçok oyuncu, daha önceki oyunlarda olduğu gibi, The Elder Scrolls Online için de çok meraklanıyor ve endişeleniyordu. Bethesda, ellerindeki ve belkide dünyadaki en iyi RPG oyunlarından biri olan The Elder Scrolls serisini çevrimiçi platforma taşıdığı oyun olan he Elder Scrolls Online’ın videosunu yayınladı. Oyun yapımcıların belirttiği üzere Skyrim ve Morrovind’a benziyor, lakin oyundaki hikaye bilinen önceki oyunlarla bağlantılı değil. Ama atmosferin Skyrim’den 100 yıl önceyi içerdiğini söyleyebiliriz.

En merak edilen soruya anketle cevap arayalım:

The Elder Scrolls Online diğer MMORPG'leri haklayabilir mi?

  • Evet. (62%, 24 Oy)
  • Akranlarına ezici üstünlük sağlamayacak ama tutacak. (36%, 14 Oy)
  • Hayır. (3%, 1 Oy)

Toplam oy veren: 39

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Gerek videoda konuşan yapımcıların ağzından dökülenler gerek The Elder Scrolls Online’ın oynanışından kesitler oldukça iyi gözüküyor, ne dersiniz olacak mı bu iş? Cevaplar için önce oy verin sonra yorumlarınızla fikirlerinizi beyan edin.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Talha Turhal

Tarih ve tarih konulu oyunların aşığı. Bu devrin adamı değil. Teknolojiyi hem seviyor hem nefret ediyor.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Umut Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Umut
Ziyaretçi
Umut

Bence Olur oynayış yapısı olsun tarihi bakım tarafından akranlarından daha üstün gelir diye düşünüyorum tabi daha tam ne var ne yok bilmiyoruz ama Bethesda iyi şeyler yapacak bunları zaman göstericek.