The Elder Scrolls Online: Imperial City Meydana İnmeye Hazırlanıyor

Tamriel topraklarındaki bitmek bilmeyen mücadele tekrardan alevleniyor.

Piyasaya oldukça iddaalı bir giriş yapan bir oyun olmuştu Elder Scrolls Online. ZeniMax Studios’un çalışmaları neticesinde TES evrenini ONLINE olarak deneyim etme fırsatını yakalamıştık. Kendinden önceki oyunlara büyük oranda sadık kalan Elder Scrolls Online çoğu oyuncunun beğenisini kazanmıştıysa da oyunu yetersiz bulan azımsanamayacak çoğunlukta bir kitle de bulunmaktaydı. Hal böyle olunca yapımcı kollarını sıvadı ve canla başla çalışmaya başladı. Yapımcının yolda olduğunu söylediği dört eklenti paketinin ilki Imperial City eklenti paketiydi ve kendisine piyasaya sürülmeden önce son rütuşlar yapılmakta şuan. Elder Scrolls IV:Oblivion sevdalısı arkadaşlarımız şimdiden sevinç çığlıkları atmaya başlamışlardır diye tahmin ediyorum.

İmparatorluğun can damarı Imperial City’de Daedra Lordu Molag Bal’ın kötü emellerini gerçekleştirmesine mani olacağımız DLC oyuna yeni mekanlar, silahlar, görevler ve NPC’ler ekliyor. Av sezonunun başladığını söyleyen geliştiriciler kıyasıya bir mücadele olacağının garantisini veriyorlar. Keza önceki TES oyunlarında oyuncuların adeta canına okuyan Dremora ırkının bu oyunda çok daha vahşi olacakları belirtiliyor.

Geliştiricilerin dediğine göre,DLC ile eklenen PvE ve PvP alanlar vesilesiyle mücadelemiz çok daha sert bir hal alacak. Birbirine katacağımız İmperial City, Oblivion’daki model baz alınarak hazırlandı. Geliştiriciler ayrıca DLC ile gelen, başta The Imperial Sewers adlı dungeon olmak üzere PvP alanların zorluğuna dikkat çekiyor.

Buralarda heyecan tavan yapacak. Dikkat edin, heyecandan ölmeyesiniz.Oyunda tutunabilmek için şahin gibi gözlere sahip olmanız gerek. Zira her an sizi avlamak isteyen güçlü rakipleriniz var.Kılıcınızı kınından, büyünüzü elinizin altından her an çıkarma gücünü gösterebilmelisiniz.Korkuyu sonuna kadar hissedeceksiniz.İşte bu dostlar,bu avlanma sezonudur.

Imperial City DLC’si önümüzdeki hafta oynanabilir hale gelecek. ESO Plus üyeliğine sahip olan oyuncular ceplerinden para çıkmaksızın oyunu oynayabilecekler. Oyun, PC ve MAC için 31 Ağustos’da, yeni nesil konsollar için ise 16 Eylül’de raflardaki yerini alacak.

Talos yardımcınız olsun.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Kerem Ayvaz

Oyun düşkünü, dizi meraklısı, Skyrim hastası kişilik.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir