The Elder Scrolls Online: Gold Edition Duyuruldu

ZeniMax Online tarafından, serinin ilk ve tek MMO oyunu için yepyeni bir koleksiyon paketi, The Elder Scrolls Online: Gold Edition duyuruldu!

The Elder Scrolls Online için son çıkan Dark Brotherhood DLC’sinin ardından, yeni bir DLC geleceğini One Tamriel haberimizde söylemiştik. Yeni gelecek DLC’nin adı Shadows of the Hist, fakat biz yeni DLC beklerken ZeniMax bizleri şaşırtacak bir hamle gerçekleştirdi.

Bu zamana kadar yayınlanmış olan bütün DLC’ler birkaç özel bonus ile, The Elder Scrolls Online: Gold Edition adı altında tek bir paketle birleşiyor. Halihazırda oyuna sahip olan kişilerin, çıkan DLC’leri almak varken pek de ilgilerini çekmeyecek paket, oyuna yeni başlayacak kişiler için birebir.

“Skyrim’den Daggerfall’a, bu paket Tamriel’ın engin dünyasını keşfetmenize imkan sağlıyor. Ünlü Thieves Guild ile hırsızlık sanatının ustası olmak için Abah’s Landing’e seyahat edin, Gold Coast’ta ölümcül bir Dark Brotherhood suikastçisi olun veya atınızı Wrothgar’a sürüp Ork Kralı Kurog’a Orsinium’u yeniden inşa etmesi için yardım edin.”

The Elder Scrolls Online: Gold Edition paketinin içeriği:

 • The Elder Scrolls Online (Ana Oyun)
 • DLC oyun içerikleri:
  • Imperial City
  • Orsinium
  • Thieves Guild
  • Dark Brotherhood
 • Özel Palomino atı.
 • Yeni hesaplar için oyun içi Crown Store üzerinden harcamalık 500 crown.Yeni paket için henüz bir çıkış tarihi açıklanmasa da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için ön siparişe giren The Elder Scrolls Online: Gold Edition fiyatı yaklaşık $59.99 olarak belirlenmiş.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Savaş Coruh

Başta RPG türevleri, ardından RTS ve TBS türü oyun hastası. Bethesda Softworks fanatiği olarak da bilinir. Her zaman için Orta-dünya'da Saruman, Çok Çok Uzak Galaksi'de Sithler ve Elder Scrolls'ta Karanlık Kardeşlik gibi dışlanan tarafta olmuştur. Oyunlarda en azılı haydut, en pis hırsız veya eli kanlı bir vampirdir. Bethesda rulez...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir