The Division ile Uçmaya Hazır Mısınız?

Ubisoft, The Division oyuncularını İsveç’e uçuracak.

Hatırlarsanız geçenlerde sizlerle The Division hakkında bir haber paylaşmıştık. Ubisoft’un oyunun hatalarını düzeltmeye odaklanacağını ve oyuna oyunculardan aldıkları geri bildirimlere göre şekil vereceğini belirtmiştik. Hah işte Ubisoft işi bir adım daha ileriye götürmeye karar vermiş anlaşılan. Zira The Division’u tamamen kullanıcı deneyimine göre yoğurmak için sizi İsveç’e kadar uçurmaya razılar. Evet yanlış duymadınız, İsveç.

Ubisoft seçeceği bir grup şanslı The Division oyuncusunu; konaklama, yeme-içme, seyahat, uçak yolculuğu dahil tüm masraflarını karşılayarak Massive Stüdyolarının Malmo, İsveç’teki merkezine gönderiyor. Seçilen oyuncular burada yapımcılarla atölye çalışmalarına katılacak ve oyunun gelişimi için gerekenleri istişare etme fırsatı bulacaklar. Bu oyuncular arasında bulunmak için ünlü bir youtuber veyahut twitch yayıncısı olmanıza da gerek yok. İyi derecede İngilizce bilin, 7-9 Eylül tarihleri arasında kesinlikle hiç bir işinizin olmaması, 18 yaşından büyük olmanız ve aktif bir pasaportunuzun olması yeterli.

Başvurular toparlandıktan sonra Ubisoft belirlediği standartlara en çok uyan oyuncuları İsveç’e rüya gibi bir yolculuğa çıkartacak. Sizde onlardan biri olabilirsiniz demek isterdim lakin anket sayfasına ülkemizden ulaşım maalesef sağlanamıyor. Bir daha ki İsveç yolculuğuna artık.

The Division hakkında olumlu gelişmeleri paylaştığımız haberimize şurdan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir