The Division Filminin Başrol Oyuncusu Belli Oldu

Sevilen oyun The Division’ın film uyarlamasında, ünlü bir Hollywood aktörü başrolü üstlenecek.

Ünlü oyunlar bir bir beyaz perdeye aktarılmaya devam ediyor. Birkaç hafta önce Assassin’s Creed Filmi’nin ilk fragmanı geldi, geçtiğimiz Cuma günü de Warcraft vizyona girdi. Şimdi de Ubisoft’un sevilen oyunu The Division’un beyaz perdeye uyarlanması için yoğun bir çaba sarf ediliyor. Filmin senaryosu, yazarı ve yönetmeni henüz ortaya çıkmasa da filmde başrolü üstlenecek aktör belli oldu. Filmin başrol oyuncusu, ünlü aktör Jake Gyllenhaal olacak.

Film hakkında henüz ortada bir şey yokken başrol oyuncusunun belirlenmiş olması aslında pek de ilginç değil. Zira bir diğer Ubisoft oyunu Assassin’s Creed’in film uyarlanması yapılırken, ilk olarak başrolü Michael Fassbender’in üstleneceği belli olmuştu. Ayrıca bu Jake Gyllenhaal’ın Ubisoft ile ilk ortak çalışması değil. Prince of Persia’nın film uyarlamasında da yapımcı şirket tercihini Jake Gyllenhaal’den yana kullanmıştı. Ancak ne var ki film beklendiği kadar başarılı olamamıştı.

Filmi uyarlamasının, oyun gibi salgın yüzünden mahvolmuş New York şehrinde geçmesini bekliyoruz. Tabi resmi olarak yayınlanan bir bilgi olmadığı için şimdilik her şeyi bekleyebiliriz. Bakalım Prince of Persia beyaz perde uyarlaması ile umduğunu bulamayan Ubisoft, aynı aktörle The Division Filmi’nde ne yapacak?

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir