The Division Filminin Başrol Oyuncuları Belli Oldu

Ubisoft; The Division’ın beyaz perde uyarlaması için aradığı başrol oyuncularını buldu. İki ünlü Hollywood oyuncusu filmde boy gösterecek.

Ubisoft bu aralar oyunlarıyla olduğu kadar filmleriyle de meşgul. Hepimiz Assassin’s Creed filmi için gelecek yeni haberleri beklerken, yapımcı firma bir süredir hakkında çeşitli iddialar ortalıkta dolaşan The Division’nın film uyarlamasında başrolü üstlenecek isimleri duyurdu. İki ünlü Hollywod oyuncusu Jake Gyllenhaal ve Jessica Chastain; filmin başrolleri olarak seçildiler.

İki isim filmde sadece oyuncu olarak değil, aynı zamanda yapımcı olarak da görev alacaklar. Bu sebeple Gyllenhaal’ın yapım şirketi Nine Stories Productions ve Chastain’in yapım şirketi Freckle Films; filmin yapımcılığını üstlenecekler. Aynı zamanda bu Jake Gyllenhaal’ın Ubisoft ile ilk ortak çalışması değil. Prince of Persia’nın film uyarlamasında da Gyllenhaal başrolü üstlenmişti. Jessica Chastain ise son yıllarda Marslı ve Yıldızlararası filmlerinde gösterdiği performansla izleyicilerin takdirini kazanmayı başarmıştı. Ayrıca iki oyuncunun da Oscar adaylığı bulunduğunu hatırlatalım.

Ubisoft sadece The Division Filmi hakkında son detayları aktarmadı. Aynı zamanda diğer ünlü oyun serileri Splinter Cell, Ghost Recon ve Watch Dogs için de filmlerin geliştirildiğini bildirdi. Umuyoruz ki firma son yıllarda yaşadığı inişli çıkışlı grafiği filmlerine yansıtmaz ve kaliteli uyarlamalara kavuşuruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir