TEKNOPARK TERA’ya Mercek Tutuyor

Uzun bir aradan sonra yeniden teknoloji programıyla ekranlara dönen Selin Canik, oyun tanıtımlarına TERA ile devam ediyor.

TV EM TEKNOPARK’ta oyun tanıtımları başlıyor…

10 yılı aşkındır Haber Türk ekranlarında teknoloji programı sunan Selin Canik, yeniden bir teknoloji programıyla severlerinin karşısına çıkıyor. TV EM’de her cumartesi yayınlanan TEKNOPARK’ın yeni bölümünde büyük bir sürpriz var. TEKNOPARK’ın bundan sonraki bölümlerinde oyunlar da yer alacak. 28 Temmuz’da yayınlanacak yeni programın oyun konuğu TERA!

TV EM kanalını nasıl izleriz diye sorarsanız cevap:

Teknoloji severken, doğayı da unutmayın. Bundan böyle teknolojinin kalbi Teknopark’ta atacak. Teknoloji ve bilim dünyasındaki en son gelişmeler, teknoloji devleri ile özel röportajlar, en son çıkan elektronik cihazların testleri. Kısacası bilişimin sihirli dünyası bu programda. Selin Canik’in hazırlayıp sunduğu Teknopark her Cumartesi saat 14:00 TV EM ekranlarında.

TV EM: Digitürk 63, D-Smart 92, Teledunya 112. kanaldan ve ayrıca uydudan izlenebiliyor. Ek olarak http://www.tvem.com.tr/ adresinden yayını canlı da izleyebilirsiniz.

TEKNOPARK programının, oyun bölümü OYUN FEST tarafın hazırlanıyor, danışmanlığı kurucularımızdan Talha Turhal üstlenmiş durumda. TERA’ya özel Nevzat Bezirgan ve Süleyman Acarayman da seferber oldu.

28 Temmuz’da TV EM’i 14:00′de açıp, Selin Canik’in sunumuyla TERA’lı TEKNOPARK’ı izlemeyi unutmayın.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Talha TurhalMurat Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Murat
Ziyaretçi

Canlı Yayını malesef kaçırdık. Arşiv kayıtları var mıdır acaba?

Talha Turhal
Ziyaretçi

Yok kaçmadı, şu an yayında haberdeki 21 Temmuz’u 28 yapmış bulunmaktayız. Oluyor bu tür hatalar :) şu an yüz tanıma sistemi tanıtılıyor. Herhalde sonra oyun var.