TEKNOPARK PES 2013 İle Coşacak!

PES mi FIFA mı soruları sorulurken Selin Canik, oyun tanıtımlarına PES 2013 ile devam ediyor.

TV EM TEKNOPARK’ta oyun tanıtımları devam ediyor…

10 yılı aşkındır Haber Türk ekranlarında teknoloji programı sunan Selin Canik, yeniden bir teknoloji programıyla severlerinin karşısına çıkıyor. TV EM’de her cumartesi yayınlanan TEKNOPARK’ın yeni bölümünde büyük bir sürpriz var. TEKNOPARK’ın bundan sonraki bölümlerinde oyunlar da yer alacak. 22 Eylül cumartesi günü yayınlanacak yeni programın oyun konuğu PES 2013! Ek olarak İstanbul’daki PES 2013 lansmanından görüntüler de ekranlara gelecek…

TV EM kanalını nasıl izleriz diye sorarsanız cevap:

Teknoloji severken, doğayı da unutmayın. Bundan böyle teknolojinin kalbi Teknopark’ta atacak. Teknoloji ve bilim dünyasındaki en son gelişmeler, teknoloji devleri ile özel röportajlar, en son çıkan elektronik cihazların testleri. Kısacası bilişimin sihirli dünyası bu programda. Selin Canik’in hazırlayıp sunduğu Teknopark her Cumartesi saat 14:00 TV EM ekranlarında.

TV EM: Digitürk 63, D-Smart 92, Teledunya 112. kanaldan ve ayrıca uydudan izlenebiliyor. Ek olarak http://www.tvem.com.tr/ adresinden yayını canlı da izleyebilirsiniz.

TEKNOPARK programının, oyun bölümü OYUN FEST tarafın hazırlanıyor, danışmanlığı kurucularımızdan Talha Turhal üstlenmiş durumda.

22 Eylül’de (Bugün) TV EM’i 14:00′de açıp, Selin Canik’in sunumuyla PES 2013’lü TEKNOPARK’ı izlemeyi unutmayın.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir