Techland’den Hellraid İçin E3 Özel Videosu!

Dead Island ile oyun camiasına bomba gibi düşen geliştirici Techland E3’e hazır olduğunu yeni bir videoyla gösterdi.

Önceleri Dead Island’e bir silah modu olarak tasarlanan, ancak ilerleyen dönemde başlı başına bir oyun olmasına karar verilen Hellraid de E3’te bizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte bu yüzden Techland’in şu sıralar ikincisiyle raflarda olan serisi Dead Island ile fantezi dünyasını bir araya getiren oyunun E3 özel sunumuna sayılı günler kala oyuna ait yeni bir video yayımlandı.

Merakla beklediğimiz Hellraid’in ne zaman raflardaki yerini alacağı henüz netleşmiş değil, fakat PC, PS3 ve Xbox 360 için bu yıl hazır olacağını biliyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir