Techland Bizleri Yeni Nesilde De Korkutacak!

Artık bir seri halini alan Dead Island ile bu nesile damgasını vuran Techland, yeni nesil için hazırladığı zombi temalı korku oyunları Dying Light’ı duyurdu!

İlk yayımlanan ekran görüntüleriyle duyurusu yapılan oyun bu kez zombi istilası sonrasındaki bir metropolde geçecek gibi görünüyor. Oyun hakkında şimdilik çok fazla detaya sahip olamasak da, yine bir “Open World” projesi olduğunu, gece – gündüz değişimlerinin yaşanacağı gerçekçi bir dünyada geçeceğini ve bir kez daha kendi silahlarımızı tasarlayarak zombilerle dolu bir dünyada sağ kalmaya çalışacağımızı biliyoruz.

Bildiğimiz bir diğer detay ise Techland’in geliştirdiği Dying Light’ın yayımcı koltuğunda Warner Bros’un olacağı ve oyunun önümüzdeki yıl PC, PS3, Xbox 360, PS4 ve Xbox One platformlarındaki oyuncularla buluşturulacağı. Sözü daha fazla uzatmıyor ve zaten az sayıdaki ekran görüntüsüyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir