Talihli İsimler İçeride

Oyun Fest okuları beklediğinize deydi! Counter-Strike: Global Offensive, Unstoppable Gorg ve Foreign Legion: Multi Massacre kazananlar belli oldu. Ek olarak size yeni sürprizimizi de açıklıyoruz. Güzel sözlerle sizi oyalamıyor ve hemen isimleri açıklıyoruz. Ama isimlerin hemen altında yazan gelişmeyi de atlamayın!!!

  • 4 adet Foreign Legion: Multi Massacre, Sakari Games. Kazananlar: Hüseyin Refik Yıldız, Enes Engin, Ozan Oğrak, Onur Birkan.
  • 3 adet Unstoppable Gorg, Futuremark. Kazananlar: Emre Kolsuz, Baran Temel, Feyzullah Şahin.
  • 1 adet Counter-Strike: Global Offensive, BuharTR aracılığıyla Valve. Kazanan: Buğra Doğan.

Kazananlara key’leri Facebook üzerinden mesajla gönderilecek. Yarından itibaren key’ler dağıtılmaya başlıyor. Peki haberde bahsi geçen yeni sürpriz nedir?

PlayStore‘un katkılarıyla yeni faaliyet haftamız başlıyor! Bakın, önümüzdeki günlerde Oyun Fest okurları olarak sizler hangi oyunları kazanma fırsatı yakalayacaksınız:

4 Dev İsim!

  1. Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier
  2. The Elder Scrolls V: Skyrim
  3. Spec Ops: The Line
  4. Prototype 2

Okurlarımız hep ‘indie’ oyun hediye ediyorsunuz, büyük isimleri de hediye edin dedi. PlayStore, okurlarımızın sesini duydu ve bu 4 isim için destek oldu. Yeni faaliyet haftası için kısa bir süre sonra yine sitemizde bilgiler yayımlanacak, o zamana kadar bizi takip etmeye devam edin.

https://www.facebook.com/oyunfest
https://twitter.com/oyunfest
https://plus.google.com/116604517343151845401
http://steamcommunity.com/groups/oyunfest/

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Onur Aycan

Sene 95 o zamanlar IBM yatay kasalar vardı. Hey gidi heyyy... 486 DX2 66 Mhz desem kaç kişinin gözünden yaş gelir acaba?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir