Syberia 3’ün Çıkış Tarihi Yeni Bir Videoyla Birlikte Duyuruldu

Merhaba Kate Walker, güzelliğiniz yıllara meydan okuyor.

Buzlar Kraliçesi Kate Winslet iki oyunluk macerasından sonra sessiz sedasız ortalıktan kaybolmuştu. 2009’dan beri üçüncü oyununa dair dedikodular durmak bilmedi Syberia serisinin. 2015 gibi yeni oyunun çıkışı iyice ayyuka çıkmış fakat yayımcı Microids sessizliğe gömülmüştü.

Nihayet 1 Aralık 2016 olarak yeni bir videoyla birlikte çıkış tarihimize kavuştuk. Videoda oyun içi görüntülerle birlikte yapım sürecine dair geliştirici yorumları da mevcut. Motion Capture kullanmaları Kate hanımın zerafetine zerafet katmış. Yalnız biraz daha parlatılmaya ihtiyacı var diye düşünüyorum sevgili Syberia’nın bilmem siz ne düşünürsünüz.

Syberia 3 kahramanımız Kate Walker için yeni bir macera sunuyor elbette. Syberia 2’den hatırlanabilecek Youkol insanları tarafından kurtarılan Kate, oyunun başında kendini derme çatma bir gemide sürüklenirken bulur. Kar devekuşlarının üreyebileceği kutsal bozkırlarda yaylacılık faaliyetlerine eşlik etmek gibi garip bir görev edinir kendisine (Allah aşkına başka macera bulamadın mı Kate?).

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir