Sunset Overdrive’ı Oynamak İçin İnternet Gerekmeyecek!

Insomniac Games’in Xbox One için hazırladığı ilk oyun Sunset Overdrive sürekli internet bağlantısına ihtiyaç duymayacak.

Game Informer‘a bir röportaj veren Insomniac Games CEO’su Ted Price, Xbox One’a özel tasarladıkları açık dünya shooter oyunu Sunset Overdrive’ın ilk bıraktığı izlenimin aksine çevrim dışı olarak da oynanabileceğini belirtti. Buna göre dileyen oyuncuların aralıklarla internet bağlantısını açarak oyunlarını güncellemeleri Sunset Overdrive’dan yeterli deneyimi elde edebilmek için yeterli olacak.

Cloud desteğiyle günbegün gelişen bir dünyaya sahip olacak Sunset Overdrive’da, yakın gelecekte yaşanacağı ön görülen bir felaket sonucu insanlığın büyük bir çoğunluğu yok olmuş ve geri kalanların büyük bir kısmı da mutasyon geçirerek hayvani güdülerle hareket eden yaratıklara dönüşmüştür. Böylesi bir distopyada hayatta kalabilmek için elimizden geleni yapacağımız oyunun ne zaman oyuncularla buluşacağı ise netlik kazanmış değil.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir