Steam Kullanıcılarının En Çok Oynamak İstedikleri Yapımlar Belli Oldu

Yayınlanan liste sayesinde Steam’de önümüzdeki dönemlerde çıkış yapacak oyunlardan hangilerinin daha popüler olduğu belirlendi.

Steam’den beklentiler şimdilik 20 Aralık’ta başlayacak Kış İndirimleri’nde oyuncuları mutlu etmesi yönünde. Ancak bir yandan da oyuncuların “Yeni yılda Gabe Baba’dan ne istersin?” sorusuna verdikleri cevabın peşine düşen Steam ekibi bir liste hazırladı. Bilindiği üzere Steam’de bulunan istek listesi sayesinde almak istediğiniz bir oyun indirime girdiği veya çıkışını gerçekleştirdiği zaman size konuyla alakalı bilgilendirme yapılıyor. Yayınlanan listede de oyuncular istek listelerine en çok ekledikleri oyunlar yer alıyor.

Listenin ilk sırasını şaşırtıcı şekilde alan Sekiro: Shadows Die Twice’ı sırasıyla Residen Evil 2: Remake ve Metro Exodus takip ediyor. İlk 10 ise şu şekilde:

  1. Sekiro: Shadows Die Twice – 289 TL
  2. Resident Evil 2: Remake – 209 TL
  3. Metro Exodus – 309 TL
  4. Devil May Cry 5 – 259 TL
  5. Total War: THREE KINGDOMS – 179 TL
  6. BIOMUTANT – Fiyatı belli değil
  7. The Outer Worlds – Fiyatı belli değil
  8. ATLAS – Fiyatı belli değil
  9. Left Alive – 209 TL
  10. The Division 2 – Fiyatı belli değil

Yakından takip ettiğimiz Mount & Blade II: Bannerlord ise listede 12. sırada yer buluyor. Liste detaylıca incelendiği zaman ilginç yapımların yer alması dikkat çekiyor. Listenin tamamını bu link sayesinde inceleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir