State Of Decay Xbox One’a Gelebilir!

Xbox Live Arcade’in en kısa sürede en çok satan bağımsız projesi olan State Of Decay Xbox One’a gelebilir!

Resmi Xbox Magazine‘in ortaya çıkarttığı bir Twitter mesajına göre Microsoft’tan Phil Spencer, State Of Decay’in Xbox One’a gelmesi fikrine sıcak bakıyor. Bir hayranının ortaya attığı fikre sıcak baktığını dile getiren Spencer, State Of Decay’in yapımcısı Undead Labs’ı yakından takip ettiğini ve firmanın büyük planları olduğunu söyledi.

Yani yakın gelecekte State Of Decay’in Xbox One versiyonunu görecek olursanız şaşırmayın. Bu arada Xbox 360’ın bu başarılı yapımının Steam üzerinde PC’lere de gelmek üzere hazırlık yaptığını hatırlatalım.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir