Star Wars Battlefront’ta Neden Tek Oyunculu Senaryo Yok?

EA Studios Genel Müdür Yardımcısı Patrick Soderlund Star Wars Battlefront’ta tek oyunculu senaryonun olmayışının nedenini açıkladı.

Investor Day Q&A Sezon toplantısı sırasında Electronic Arts’a, Star Wars Battlefront’un neden tek oyunculu senaryoya sahip olmadığı sorusu yöneltildi. Konuya ilişkin EA Studios Genel Müdür Yardımcısı Patrick Soderlund, açıklık getirmek üzere, şirket adına soruya cevap verdi.

“Oyunun biraz da olsa oyunculara, benzerlerinden daha farklı bir perspektif sunduğu düşünüyorum. Sadece tek bir konu üzerinden Battlefront’un tek oyunculu senaryosunun olmayışını açıkladığımızı biliyoruz. Bu, zaman içerisinde yaptığımız bilinçli bir karardı. Zamanında mümkün olan en güçlü etkiyi almak için, film ile oyun aynı anda yayınlamayı seçtik.” cevabıyla Sonderlund, Battlefront’un senaryosunun neden olmadığı konusunda ilk olarak bu şekilde belirtti.

Aslında bunlara rağmen kimse, oyuncuların, tek oyunculu senaryosu olmayan bir Battlefront’un duyurulmasından rahatsız olmadığını inkâr edemez.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir