Star Wars: Battlefront 2’nin Betası Başlıyor

Star Wars: Battlefront 2’nin önümüzdeki günlerde başlayacak olan betası yayınlanan bir video beraberinde detaylandırıldı.

2015 yılında piyasaya sürülen Star Wars: Battlefront umut vaat eden bir oyun olsa da özellikle de içerik eksikliği yüzünden beklentilerin fazlasıyla altında kalmıştı. Şimdi ise gözler devam oyunu Battlefront 2’ye çevrilmiş durumda. DICE’ın özverili bir çalışma gerçekleştirdiği Star Wars: Battlefront 2’nin haftaya başlayacak olan betasının detayları da belli oldu.

Açık Beta olarak duyurulmasına karşın betaya katılım iki aşamada gerçekleşecek. İlk aşamada oyunu ön sipariş veren kullanıcılar 4 Ekim Çarşamba gününden itibaren betaya erişebilecekler. 6 Ekim Cuma günü ise beta tüm kullanıcılara açılacak ve 9 Ekim’de son bulacak. Ayrıca betanın PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında gerçekleşeceğini belirtmeden geçmeyelim.

Beta kısa sürecek olsa da içerik anlamında zengin olduğunu söyleyebiliriz. Günlük görevler ve etkinlikler, farklı haritalarda farklı savaş modları ve tek kişilik arcade modu oyuncuları bekliyor.

Star Wars Battlefront 2, 17 Kasım 2017’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca Beta için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir